O kompanii

Macie problem z rozgrzewaniem samochodu zimą? Tracicie na rozgrzanie bardzo dużo czasu? Nabrzydło Państwu wsiadać do zimnego samochodu?

Proponujemy unikalne urządzenia, które rozstrzygną te problemy! To elektryczne przepływowe podgrzewacze silnika, paliwa diesel, maty wygłuszające maskę silnika Autociepło.

Także w asortymencie jest taka pożyteczna produkcja jak podgrzewacze oleju silnika, akumulatora, luster, zbiorniczka myjki szkła, grzejniki filtrów oleju i filtrów cienkiego oczyszczenia.

Trudności z rozgrzaniem silnika - to nie prosto niewygoda. Znamy, że dla współczesnego człowieka czas - to pieniądze i tracić jego na próżno nikt nie chce. Warto Państwu znać, co chłód doprowadza do szybkiego znoszenia motoru. Toż tracicie nie tylko kosztowny czas, ale i nie mniej cenne zasoby silnika waszego samochodu!

Dlaczego przepływowe podgrzewacze silnika są rozwiązaniem wszystkich problemów?

Dzięki przepływowemu silnikowi motor będzie uruchamiać się nagrzanym. To pomoże przedłużyć życie ważnych częsci i zaoszczędzi paliwo nie mniej aniżeli na 30%! Zachowacie czas i nerwy.

Taki podgrzewacz świetnie nagrzewa samochód. Wspomnijcie, co odczuwacie, wsiadając zimą do zimnego salonu. Z przepływowzm podgrzewaczem zmożecie o tym zapomnieć.

Przepływowe podgrzewacze silnika zabezpieczają:

• rozruch silnika pod czas jakiegokolwiek mrozu;
• oszczędzanie paliwa i czasu;
• obniżenie znoszenia silnika.

Jeszcze jeden sposób ogrzać wasz samochód i zabezpieczyć komfort sobie i pasażerom - to maty wygłuszające maskę silnika Autociepło. One zabezpieczają skrócenie czasu nagrzewania silnika, a także niezawodnie bronią silnik zimą i obniżają wydatek paliwa.

Maty wygłuszające maskę silnika Autociepło mają mnóstwo przewag:

• znaczne skrócenie czasu nagrzewania silnika;

• izolacja dzwiękowa silnika;

• ogniotrwałość;

• łatwy montaż;

• skrócenie wydatku paliwa na 20%!

Nasze znaki firmowe : ZSA «Lider», Sp. z o.o. «ТАD», «Atlant-grup», «Łun-fej», «Autociepło», «HOTSTART» . One godnie zarekomendowały się na rynku.

 

 Przewagi kupowania produkcji w internet-sklepie "Synergia":

produkcja jest unikalna, ona nie ma analogów!
 przepływowe podgrzewacze silnika, maty wygłuszające maskę silnika Autociepło i inna produkcja zawsze dostępne do sprzedaży!
 atrakcyjna cena;
dobra jakość;
 prosty i łatwy montaż (nawet samodzielnie);
wysoka pewność (lekki start przy jakiejkolwiek pogodzie), gwarancja, bezpieczeństwo, długowieczność;
istotne oszczędzanie paliwa w okresie użycia do 30%;
oszczędzanie czasu przy rozruchu zimą;
skrócenie znoszenia silnika, rozrusznika (wysoka efektywność);
trwały termin eksploatacji;
możliwość użycia letniego paliwa zamiast zimowego.

Nasza produkcja - to wzorzec prawdziwej europejskiej jakości. Geografia działalności przedsiębiorstwa - to wiele krajów Europy: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Norwegia, Dania, Niderlandy, Belgia, Litwa, Łotwa, Estonia, Królestwo Zjednoczone. W tym roku wychodzimy na polski rynek i odkrywamy stałe przedstawicielstwo. Mamy zaszczyt zaproponować Państwu urządzenia, które są bardzo ważne na polskim rynku, korzystną współpracę i dostawy produkcji w jakimkolwiek kierunku w krótkie terminy.

Warunki dostawy i opłaty

Organizujemy dostawę przez Ukrposztę i innymi przewoźnikami. Opłata - 100% przedpłata.

Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki dilerom i partnerom. Przepływowe podgrzewacze silnika, maty wygłuszające maskę silnika Autociepło mają duży popyt, więc dzięki takiej produkcji możecie Państwo organizować bardzo dochodowy biznes. Jeśli zainteresowaliście się, telefonujcie nam już teraz.

Będziemy mieli zaszczyt współpracować z Wami!

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Produkcja, co zdobyła ukraiński rynek, teraz jest dostępna w Polsce
października 17, 2016 12:00 p.m.

Ukraińska kompania "Synergia", która realizuje produkcję, co zdobyła ukraiński rynek, odkrywa handlowe przedstawicielstwo w Polsce. Macie możliwość kupić przepływowe podgrzewacze silnika, podgrzewacze paliwa diesel, maty…

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create